SANİMDER’DEN AKTÜRKLER İMAM HATİP ORTAOKUL MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

SANİMDER’DEN AKTÜRKLER İMAM HATİP ORTAOKUL MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Sanimder Yönetim Kurulu olarak; Sandıklı Aktürkler imam Hatip Ortaokul müdürü olarak atanan Sayın Cemil ÖZARSLAN’A Hayırlı Olsun ziyaretine gidildi.
Makamında ziyaret edilen Aktürkler imam Hatip Ortaokul Müdürü Sayın Cemil ÖZARSLAN’A Hayırlı olsun dilekleri ile görevinde başarılar dilendi.
Sanimder Başkanı Sayın Ramazan AYYILDIZ Aktürkler ortaokul müdürü olarak atanan Sayın Cemil ÖZARSLAN’A; “Sanimder olarak her zaman imkan ölçüsünde öğrencilerimize destek çıkacağız. Çalışkan başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilerimize başarılı olmaları için Eğitim yardımları başta olmak üzere her türlü desteği vermeye gayret edeceğiz. Sanimder Bilgi evimiz de öğrencilerimize her zaman hizmete açıktır. İstedikleri zaman gelerek etkinliklerimize katılabilirler. Başta masa tenisi olmak üzere satranç vb zekâ oyunları oynayabilirler” dedi.
    
Aktürkler imam Hatip Ortaokul Müdürü Sayın Cemil ÖZARSLAN ise; Sanimder Yönetim Kurulu olarak gerçekleşen ziyaretten çok memnun kaldığını belirterek; “Her zaman öğrencilerimizin başarılı olmaları için gayret edeceğiz. Öğrencilerimizin başarılı olmasında Sanimder Yönetim Kurulu ile işbirliği içerisinde etkinlikler yapmaya çalışacağız. Bizi ziyaret etmeleri ve öğrencilerimize desteklerinden dolayı Sanimder Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyor saygılar sunuyorum, her zaman okulumuza bekliyorum” dedi.
Ziyaret Sanimder Başkanı Sayın AYYILDIZ tarafından Aktürkler imam Hatip Ortaokul Müdürü Sayın Cemil ÖZARSLAN’A Sanimder Ajandası hediye edilmesi ile son buldu..
 

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar