SANİMDER MEZUN, MENSUP VE GÖNÜL DOSTLARINI BAYRAMDA BULUŞTURDU.

SANİMDER MEZUN, MENSUP VE GÖNÜL DOSTLARINI BAYRAMDA BULUŞTURDU.
Geleneksel olarak her yıl İmam Hatip mezun, mensup ve camiaya gönül veren dostları bayramda buluşturan Sandıklı İmam Hatipliler Derneği (SANİMDER) bu bayram da faaliyetlerine devam etti.

Yoğun katılımın olduğu organizasyona Sanimder Yönetim Kurulu Üyeleri başta olmak üzere, Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Ramazan KAZAN, Emirdağ ilçe müftüsü Aytekin AKÇİN, Okul idarecileri, esnaflar ile üye, mezun, mensup ve Gönül Dostlarımız katıldı.
Bayram buluşmasında Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ öğrenci ve mezunlara yönelik faaliyetler, öğrencilere Burs ve Eğitim yardımı, Sanimder Bilgi Evinde gerçekleşen faaliyet ve etkinlikler hakkında bilgiler verdi.

                        
Bayramlaşma Programına katılan Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Ramazan KAZAN, Emirdağ Müftüsü Aytekin AKÇİN başta olmak üzere Yönetim Kurulu üyeleri, Din Görevlileri, Hayırseverlere ve tüm katılan Gönül Dostlarına teşekkür etti.
Daha sonra bayramlaşma programına katılan Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Ramazan KAZAN bayramlaşmaya katılanlara bayramın, Sılahi Rahimin, Birlik Ve Beraberliğin önemi ile günümüzde bilhassa ilçemizde mezunlara, gençlere ve öğrencilere fedekarane hizmet veren Sanimder’in faaliyetlerini destekleme, maddi ve manevi yardımcı olunması konularında yapıcı telkinlerde bulundu. Sanimder faaliyetleri nedeni ile sanimder başkanı Ramazan AYYILDIZ olmak üzere yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Emirdağ ilçe müftüsü Aytekin AKÇİN ise sandıklı imam hatipliler derneği SANİMDER’İN faaliyetlerini öğrencilere vermiş olduğu eğitim bursu vb desteklerini sosyal medyadan takip ettiklerini ve takdir ettiklerini dile getirdi. Mezun Mensup ve üyelerin sanimder’e sahip çıkmalarının, destek vermelerinin dernek hizmetlerini daha da artıracağını dile getirdi. Dernek Yönetim Kurulu üyeleri ve destek veren hayırseverlere teşekkür etti.
Bayramlaşma programına katılan Üye, Mezun, Mensup ve gönül dostları dernek çalışmalarından memnun olduklarını bilhassa bayramlaşma programı ile mezunları, Mensupları ve Gönül Dostlarını güzel mekanlarda buluşturmasından dolayı başta sanimder başkanı Ramazan AYYILDIZ olmak üzere Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ettiler.
           
.
Ayrıca Bayramlaşma programında; Bayramlaşma programına katılanların Asımın Nesli imam hatipli öğrencilerin daha başarılı olabilmeleri için gayret edilmesi, hem bilgi dalında hem de sportif faaliyetler ile sosyal etkinliklerde başarılı olan öğrencilere destek olunması, Gençlik kampları ile motivasyon sağlanması gibi konular ile sohbetler edildi ve çaylar içildi. Her bayram Bayramlaşma Programları yapılmasına da devam edilmesi dileğinde bulunuldu.


Bayramlaşma programı sonunda Vefat eden Mezunlar, Mensuplar, Hayırseverler ve Gönül Dostları Rahmet ile Yâd edildi, Fatihalar okundu ve katılımcılar ile birlikte hatıra resim çekildi. Bayramlaşma programı hatıra resim çekilmesi ile sona erdi.
 

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar