SANİMDER ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRMEYE DEVAM EDİYOR. KURS BİRİNCİSİNE BİSİKLET ÖDÜLÜ VERİLDİ.

SANİMDER ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRMEYE DEVAM EDİYOR. KURS BİRİNCİSİNE BİSİKLET ÖDÜLÜ VERİLDİ.
Sandıklı imam hatipliler derneği SANİMDER; 2023 Yaz Kuran Kursu etkinliklerinde Yaz Kuran Kursuna devam eden öğrencilerin motivasyonlarını artırma, camiyi ve Din Görevlisini sevme doğrultusunda Camiye ve Yaz Kuran Kursuna devam eden öğrencileri eğitimleri boyunca dondurma, kek, döner & ayran vb. ikramları ile sevindirdi.
Ayrıca Yaz Kuran Kursu sonunda da başarılı ve çalışkan öğrencileri Bisiklet, Seccade, Gül Kokulu Tesbih, Kalem vb ödüller ile mutlu etti.
Merkez Şaloğlu camisine devam eden Yaz Kuran Kursu Öğrencilerinin en başarılısı olan Merve Melisa ŞAHİN’e Bisklet ödülünü Sanimder başkanı Ramazan AYYILDIZ takdim etti.
                                

Diğer başarılı öğrencilere de Seccade, Gül Kokulu Tesbih ve Sanimder Kalemlerini Şaloğlu Cami Yaz Kuran Kursu Din Görevlileri Sayın Osman Ali GÜLENÇ ile Sayın Tunahan KOYUNCU hocalarımız takdim ettiler.
Yaz Kuran Kursu sonunda da öğrencilere Döner & Ayran Kek ve Dondurma ikram edildi.
Başta kurs boyunca öğrencilere Kuranı Kerim öğretme okuma, surelerin öğrenilmesinde ve dini bilgilerin öğrenilmesinde gösterdikleri çaba ve gayretlerinden dolayı Kurs öğreticileri Sayın Osman Ali GÜLENÇ ile Sayın Tunahan KOYUNCU hocalarımıza Sanimder Yönetim Kurulu Olarak teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun.
Ayrıca kurs boyunca öğrencilerin motivasyonlarının artması için Döner & Ayran, Dondurma ve Kek ikramlarında bulunan SANİMDER Sandıklı İmam hatipliler Derneği başta olmak üzere tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyor saygılar sunuyoruz.
Yaz Kuran Kursu hediyelerin verilmesi, ikramların dağıtılması, hayırseverlere duaların edilmesi ve hatıra resimlerin çekilmesi ile son buldu.

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar