KURBAN BAYRAMINDA GELENEKSEL OLARAK GERÇEKLEŞEN BAYRAMLAŞMA PROGRAMINDA GÖNÜL DOSTLARI SANİMDER BİLGİ EVİNDE BULUŞTULAR.

KURBAN BAYRAMINDA GELENEKSEL OLARAK GERÇEKLEŞEN BAYRAMLAŞMA PROGRAMINDA GÖNÜL DOSTLARI SANİMDER BİLGİ EVİNDE BULUŞTULAR.
Geleneksel olarak her yıl İmam Hatip mezun, mensup ve camiaya gönül veren dostları bayramda buluşturan Sandıklı İmam Hatipliler Derneği (SANİMDER) bu bayram da faaliyetlerine devam etti.
2023 yılı Kurban Bayramının 3. Günü gerçekleşen Geleneksel bayramlaşma programa, Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Ramazan KAZAN, Eskişehir İl Müftü Yardımcısı Aytekin AKÇİN, Sanimder Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ali ÇETİN, Ramazan ÇETİN, Halil İbrahim ARSLAN, Mehmet YEĞİN, Ali ÖZER ve Osman Ali GÜLENÇ başta olmak üzere hayırsever esnaflar ile onursal üye, mezun, mensup ve Gönül Dostlarımız katıldı.
   

Vefat eden Hocalarımız, Öğretmenler, Mezunlar, Mensuplar, Hayırseverler ve Gönül Dostları Rahmet ile Yâd edildi, Ruhlarına Fatihalar okundu
Bayram buluşmasında Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ öğrenci ve mezunlara yönelik faaliyetler, öğrencilere Burs ve Eğitim yardımı, Sanimder Bilgi Evinde gerçekleşen faaliyet ve etkinlikler, Burs ve Eğitim Yardımları ile Vekâlet ile kesilen Kurbanlar hakkında bilgiler verdi. Sanimder Bilgi Evinin bir odasını mezunlarımız, Mensuplarımız ve Gönül Dostlarımız ile yakınlarının kalabilecekleri MİSAFİRHANEYE dönüştüreceklerini dile getirdi. Öğrenciler için gerçekleşecek faaliyetler için Dua ile maddi ve manevi destek istedi.
Bayramlaşma Programına katılan Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Ramazan KAZAN, Eskişehir İl Müftü Yardımcısı Aytekin AKÇİN, Sanimder Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ali ÇETİN, Ramazan ÇETİN, Halil İbrahim ARSLAN, Mehmet YEĞİN, Ali ÖZER ve Osman Ali GÜLENÇ başta olmak üzere hayırsever esnaflar ile onursal üye, mezun, mensup ve Gönül Dostlarına teşekkür etti.
Bayramlaşma programına katılan Üye, Mezun, Mensup ve gönül dostları dernek çalışmalarından memnun olduklarını bilhassa bayramlaşma programı ile mezunları, Mensupları ve Gönül Dostlarını güzel mekânlarda buluşturmasından dolayı başta sanimder başkanı Ramazan AYYILDIZ olmak üzere Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ettiler.
Ayrıca Bayramlaşma programında; eski anılarla sohbetler edildi ve çaylar içildi. Her bayram Bayramlaşma Programları yapılmasına da devam edilmesi dileğinde bulunuldu. Katılan tüm dostlar bayramlaşarak ayrıldılar.


 

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar