SANİMDER'DEN YARIŞMADA DERECEYE GİREN GENÇ BİLALLERE VE GENÇ HAFIZLARA ALTIN HEDİYE EDİLDİ.

SANİMDER'DEN GENÇ MUHAFIZLAR HAFIZLIK YARIŞMASI VE GENÇ BİLALLER EZAN OKUMA YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN GENÇ BİLALLERE VE GENÇ HAFIZLARA ALTIN HEDİYE EDİLDİ.
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğünün uhdesinde Afyonkarahisar İli Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışması ve Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması Sandıklı Proje İmam Hatip Okulumuzda düzenlendi.
         
Yarışmaya Sandıklı Kaymakamı Mehmet SÜLÜN Sandıklı İlçe Müftüsü Ömer ÜNAL, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Şube Müdürü Abdullah KAYA, Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir BOZKURT, Şube Müdürü Yasin FİLİZ ve Mehmet GÖNEN, SANiMDER Başkanımız Ramazan AYYIDIZ, Sandıklı İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Zahid ÖZKİRAZ, Seçici Kurul Üyeleri; Afyonkarahisar Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Görevlileri Hasan Hüseyin YAVUZ ve Kadir YILDIRIM, Afyonkarahisar İl Müftülüğünde Görevli Şaban ÖZÇELİK, Yunus ÇELİK ve İsmail YÜKSEL, Afyonkarahisar Merkez ve İlçe İmam Hatip Liseleri İdareci, Sorumlu öğretmen ve yarışmacı öğrenciler katıldılar.
Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışması ve Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışmasına
katılan ve Dereceye giren öğrencilerimize hediyeleri takdim edildi.
Dereceye giren 1. İle 2. Ve 3. Gelen öğrencilere Altın ödülleri, Sandıklı İmam Hatipliler Derneği Yönetim Kurulu Adına, Sanimder Başkanı Ramazan Ayyıldız tarafından takdim edildi.
Ayrıca ilçe müftülüğü ile Sandıklı belediyesi hediyeleri ile katılım belgeleri programa katılan protokol tarafından takdim edildi.
Sanimder Yönetim Kurulu olarak; Yarışmaya katılan ve dereceye giren tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar