SANİMDER’DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE İMAM HATİP OKUL MÜDÜRLERİ İLE ÖĞRETMENLERİMİZE ZİYARET.

SANİMDER’DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE İMAM HATİP OKUL MÜDÜRLERİ İLE ÖĞRETMENLERİMİZE ZİYARET.
Sandıklı imam Hatipliler Derneği (SANİMDER) Yönetim Kurulu olarak; Öğretmenler Günü Haftasında, SANİMDER üyelerimiz Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi Baş Müdür Yardımcısı Cevdet AKKAYA, Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen Ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü Nuri DEMİR, Yaşarlar Zekiyeana Ortaokul Müdürü Mehmet TETİK, Mustafa Kemal Ortaokul Müdürü Erol İLERİ, Öğretmen evi Ve Akşam sanat Okul Müdürü Doğan ULUSOY, Yunus Emre Anadolu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Ömer AKKAŞ, Aktürkler İmam Hatip Ortaokul Müdürü Cemil ÖZARSLAN ve öğretmenleri ziyaret edildi, Öğretmenler Günü tebrik edildi ve görevlerinde başarılar dilendi.
      
Ayrıca Aktürkler İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğü görevine yeni atanan Sayın Cemil ÖZARSLAN makamında ziyaret edildi yeni görevinde başarılar dilendi.
Ziyaretlerde Sandıklı imam Hatipliler Derneği ( SANİMDER ) olarak bu eğitim öğretim yılında eğitimin her kademesinde bulunan 71 öğrencimize hayırseverlerimizin katkıları ile Burs ve Eğitim yardımında bulunduklarını dile getiren Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ;  öğrencilerin daha başarılı olabilmesi için Sanimder olarak her türlü desteği yapmaya hazır olduklarını söyledi.
Sanimder üyelerimiz değerli okul Müdürleri ve öğretmenlerimiz Sayın Cevdet AKKAYA, Sayın Nuri DEMİR, Sayın Mehmet TETİK, Sayın Erol İLERİ, Sayın Doğan ULUSOY, Sayın Ömer AKKAŞ Ve Sayın Cemil ÖZARSLAN Öğretmenler günü vesilesi ile gerçekleşen ziyaretten çok memnun kaldıklarını ve ilçemizdeki tüm öğrencilerimizin başarılı olabilmeleri için her zaman fedakârca çalıştıklarını söylediler. Sanimder Yönetim Kurulu olarak gerçekleşen ziyaretten dolayı başta Sanimder başkanı Ramazan AYYILDIZ olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ettiler. Öğrencilere burs ve eğitim yardımında bulunan Sandıklı İmam Hatipliler Derneği SANİMDER’E hizmetlerinden dolayı teşekkür etti ve başarılar dilediler.
Ayrıca öğretmenler günü dolayısı ile ziyaret edilen Emekli Öğretmen ve okul müdürü üyelerimiz Sayın Azmi ZORLU, Sayın Kemal ŞENGÜL ile Sayın İbrahim ÖZER bu önemli günde Sanimder olarak gerçekleşen ziyaretten memnun kaldıklarını dile getirdiler. Ve Sandıklı dışında illerde görev yapan üyelerimiz Denizli Pamukkale Hasan Tekin Ada Anadolu Lisesi Okul Müdür Yardımcısı Adem GÜLPINAR, Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Matematik Ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Matematik Eğitimi Anabilim Dalı Öğr. Üyesi Dr. İbrahim ÇETİN ile Antalya Marsak İmam Hatip Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Kahraman Mehmet AKAR telefon ile aranarak öğretmenler günü tebrik edildi görevlerinde başarılar dilendi. Sanimder Üyelerimiz Gerçekleşen bu ziyaretten dolayı SANİMDER Yönetim Kuruluna teşekkür ettiler.
Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ ziyaret edilen sanimder üyesi okul müdürlerine samimi ilgi ve misafirperveliklerinden dolayı teşekkür ederek Öğretmenler Günü Anısına Sanimder logolu Medine Hurması ve Sanimder Ajandası hediye etti.
Ziyaretler karşılıklı iyi dilek ve temenniler ile sona erdi.

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar