SANİMDER'DEN 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı sonunda OKUL 1. LERİ VE BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERE ALTIN ÖDÜLÜ

SANİMDER'DEN 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı sonunda OKUL 1. LERİ VE BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERE ALTIN ÖDÜLÜ

HİZMETİN ÖNCÜSÜ VE HER YIL SİZ HAYIRSEVERLERİN DESTEĞİYLE ÖDÜL VERMEYİ GELENEKSEL HALE GETİREN SANİMDER, İMAM-HATİP ÖĞRENCİLERİNİ YİNE YALNIZ BIRAKMADI. GERÇEKLEŞTİRİLEN MEZUNİYET VE ÖDÜL TÖRENİNDE OKUL 1. LERİ VE BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERE ALTIN ÖDÜLÜ VERİLDİ.
 
Sandıklı imam Hatipliler Derneği SANİMDER tarafından Her yıl olduğu gibi 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılı sonunda Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Birincileri ile Kız Anadolu İmam Hatip Ortaokulu ve Aktürkler İmam Hatip Ortaokulu, Barbaros İmam Hatip Ortaokulu Ve Akharım Şehit Bülent Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu Birincilerine birer tane Altın Ödülü verildi.
    
 
Sanimder Bilgi Evimizde yapılan Sanimder Altın Ödül programına ilçe Milli Eğitim müdür Vekili Sayın Yasin FİLİZ, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Sayın Nuri DEMİR, Sanimder Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan AYYILDIZ ve Yönetim Kurulu üyeleri Sayın Ömer AKKAŞ, Sayın Beytullah TAŞDEMİR, Sayın Atacan AKGÜL, Şaloğlu Cami Müezzin Kayyımı Osman Ali GÜLENÇ, Sayın Mustafa KORKMAZ ile öğrenci ve velileri katıldı.

                
 
Anadolu İmam Hatip Lisesi 1.si Mustafa GÜRCAN, Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 1. si Fadime KOCATÜRK’E Ödüllerini, ilçe Milli Eğitim Müdür Vekili Yasin FİLİZ verdi.
Kız Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 1.si Zeynepnur Efşan KARACAYA ödülünü Nuri DEMİR Verdi, Barbaros imam hatip ortaokulu 1.si Hüseyin AYHAN’A ödülünü de Beytullah TAŞDEMİR verdi. Aktürkler İmam Hatip Ortaokulu 1.si Hayrettin Utku ÖNCÜ ile Akharım Şehit Bülent Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu 1.si Fatma ÖZATA Altın ödül törenine katılamadılar.
 
Programda ilçe Milli Eğitim şube Müdür Vekili Yasin FİLİZ ile İmam Hatip Lisesi Müdürü Nuri DEMİR öğrenci ve velilerini tebrik ettiler ve Başarılı öğrencilere Altın ödülünü veren Sanimder Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine şükranlarını arz ettiler.
 
Sanimder başarılı öğrencilere Altın Ödül verme Programında son sözü alan Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ; başarılı öğrencileri anne baba ve öğretmenlerini tebrik ettikten sonra 2022-2023 Eğitim ve Öğretim yılında da sandıklımızda eğitim ve öğretim gören tüm öğrencilerimize destek olacaklarını Burs ve Eğitim Yardımı yapacaklarını dile getirdi.
 
Sayın AYYILDIZ, Her sene olduğu gibi bu yılda 4 Yıllık Üniversiteyi kazanan veya 2 Yıllık üniversiteyi kazanan yetim, öksüz ve başarılı olup kayıt yaptıran ve okuyan öğrencilere de 8 ay boyunca Burs Ve Eğitim Yardımına devam edeceklerini söyledi.
  
 
Sanimder Altın Ödül Verme Programı Öğrenci ve veliler tarafından memnuniyetle karşılandı.
Öğrenci ve Velileri Sanimder Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine teşekkür ettiler.
Programda son olarak Hafız Atacan AKGÜL hocamız Kuranı Kerim Okudu ve Sanimder Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Beytullah TAŞDEMİR hocamız da Sanimder bilgi evinin alınması ile yetim öksüz ve ihtiyaç sahibi öğrencilere destek veren hayırseverler için dua etti.
 
Sanimder Altın Ödül Verme Programı öğrenci ve öğretmenlerin hatıra resim çekilmesi ile son buldu.

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar