SANİMDERDEN ÖĞRENCİLERE KARŞILIKSIZ BURS VE EĞİTİM YARDIMI


2011 yılında kurulduğundan bu yana yaklaşık 250 öğrenciye burs ve Eğitim Yardımı verdiklerini, yaklaşık 500 öğrenciye kıyafet ile ayakkabı yardımında bulunduklarını, yaklaşık 1500 öğrencimizi de SANİMDER BİLGİ EVİNDE misafir ettiklerini dile getirdi.
İlçemizde bulunan tüm öğrencilerimize SANİMDER BİLGİ EVİMİZ açıktır. İsteyen öğretmen ile müdürlerimiz öğrencilerimiz ile ziyarete gelebilir derneğimiz Sanimder Bilgi Evimizde yapılan etkinliklerden yararlanabilirler.
İlçemizde eğitim ve öğretim gören tüm öğrencilerimiz uygun vakitlerde SANİMDER BİLGİ EVİNE gelebilirler.  Sanimder Bilgi Evinde bulunan Kütüphanesinden yararlanabilirler. Dernek bünyesinde gerçekleşen çeşitli etkinliklerine katılabilirler.  
Sayın AYYILDIZ; 2019-2020 Eğitim Ve Öğretim yılında başarılı, yetim ve öksüz ihtiyacı olan 49 Üniversite öğrenciye burs vereceklerini, yeni öğretim yılında İmam Hatip Ortaokullarında ve İmam Hatip Liselerinde öğrenim gören 49 öğrenciye de kılık kıyafet ile ayakkabı yardımı yapacaklarının da Müjdesini verdi.
                 

AYRICA; SANİMDER SANDIKLI İMAM HATİPLİLER DERNEĞİMİZ ARACILIĞI İLE Üniversitede öğrenim gören Yetim, Öksüz, İhtiyaç sahibi Başarılı öğrencilerimize burs ve Eğitim Yardımında bulunmak isteyen Hayırseverlerimiz
İBAN NO: TR94000100 0024 57286728 5002 NOLU
SANİMDER BURS VE EĞİTİM HESABIMIZA YARDIMDA BULUNABİLİR EFT YAPABİLİRLER. 
Rabbim yaptığınız ve yapacağınız yardımları kabul buyursun. Allah Razı olsun.

                                                                                                        SANİMDER
                                                                            Sandıklı İmam hatipliler Derneği Yönetim Kurulu

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar