SANİMDER BİLGİ EVİNDE BAYRAMLAŞMA PROGRAMINDA MEZUNLAR, MENSUPLAR VE GÖNÜL DOSTLARI BULUŞTULAR.

 Gerçekleşen Bayramlaşma programına; Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Bayram DALKILIÇ,  Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin KARAOSMAN, Sandıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hasan Hüseyin ALTINTAŞ, İdareci ve Öğretmenleri, İmam Hatip Lisesi Mezunlarından öğretmen, din görevlisi ile idareci ve yöneticiler, esnaf, eczacı ve iş adamları katıldı. 
   
 
Bayramlaşma programında Sandıklı İmam Hatipliler Derneği SANİMDER Başkanı Ramazan AYYILDIZ; SANİMDER’İN kuruluş amacı, öğrencilere yapılan eğitim bursları ve yapılan faaliyetler hakkında bilgiler aktardı.
 
Sayın AYYILDIZ; Derneğimiz SANİMDER’E ilgi ve desteklerini esirgemeyen mezunlarımıza, mensuplarımıza, gönül dostlarımıza ve burs vb. katkıda bulunan hayırseverlerimize, Bayramlaşma programımıza katılarak bizleri onurlandıran siz katılımcı kardeşlerimize teşekkür ederim.” dedi.
   
    
 
Sandıklı İmam Hatip Lisesi Mezunlarından, Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Bayram DALKILIÇ konuşmasında, “Sanimder Bilgi Evinin alınması, Mescit ve Sohbet salonunun yapılmasında SANİMDER yönetim kurulu başkanı ve yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere emeği geçen, destek olan herkese teşekkür ederim. Bu hayırlı faaliyetlerde Sanimder Yönetim Kurulu Başkanımız Ramazan AYYILDIZ ve Yönetim Kurulu Üyelerini yalnız bırakmayalım.
 
Mezunlar, Mensuplar ve Gönül Dostları olarak her zaman sanimderin yanında olmalı, Elele vererek birbirimizle kenetlenerek geleceğimizin teminatı olacak, Asımın Nesli olacak gençlerin yetişmesinde daha fazla fedakârlık yapmalıyız. Bu gençlerin yetişmesinde fedakarane gayret eden Sandıklı İmam Hatipliler Derneğine yani SANİMDER’E burs vererek, bağışta bulunarak yardım etmeli ve destek olmalıyız. Bu gibi organizasyonlara katılarak gönül birlikteliğimizin devam etmesini sağlamalıyız.” Dedi.
 
Bu organizasyonu tertip eden, bizleri bu güzel mekânda bayram gününde buluşturan, bir araya getiren Sanimder başkanı Ramazan AYYILDIZ başta olmak üzere tüm Yönetim Kurulu Üyelerine, katılımcı arkadaşlara da teşekkür etti.
    

 
Daha sonra diğer katılımcılar, mezunlar ve mensuplar güzel dilek ve temennilerini dile getirdiler.
 
Konuşmalardan sonra katılımcılara dondurma ikramında bulunuldu ve mezunlar, mensuplar ve gönül dostları bayram sohbetleri ile hatıralarını tazelediler.
 
Program, Sanimder Yönetim Kurulu tarafından Bayramlaşma programına katılanlar ile hatıra fotoğrafı çekilmesi sona erdi.
 

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar