2018 YILI SANİMDER BİLGİ EVİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

Geleneksel olarak her yıl İmam Hatip mezun, mensup ve camiaya gönül veren dostları bayramda buluşturan Sandıklı İmam Hatipliler Derneği (SANİMDER) bu bayram da faaliyetlerine devam etti.
Yoğun katılımın olduğu organizasyona Sanimder Yönetim Kurulu Üyeleri başta olmak üzere, Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Matematik Eğitimi Ana Bilim Dalın’da Yrd. Doç. Dr. ve KonTV’da Eğitim Günlüğü Program Yapımcısı ve Sunucusu İbrahim ÇETİN, Emirdağ ilçe müftüsü Aytekin AKÇİN, Milli Eğitim Müdürü Emin KARAOSMAN, okul idarecileri, esnaflar ile üye, mezun, mensup ve Gönül Dostlarımız katıldı.

Bayram buluşmasında Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ öğrenci ve mezunlara yönelik faaliyetler, öğrencilere Burs ve Eğitim yardımı, Sanimder Bilgi Evinde gerçekleşen faaliyet ve etkinlikler hakkında bilgiler verdikten sonra bayramlaşma programına katılan Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Yrd. Doç. Dr. İbrahim ÇETİN’E, Emirdağ ilçe müftüsü Aytekin AKÇİN’E, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin KARAOSMAN ile katılan üye, Mezun, Mensup ve gönül dostlarına teşekkür etti.
Bayramlaşma programında; Bayramlaşma programına katılanların Asımın Nesli imam hatipli öğrencilerin daha başarılı olabilmeleri için gayret edilmesi, hem bilgi dalında hem de sportif faaliyetler ile sosyal etkinliklerde başarılı olan öğrencilere destek olunması gibi konular ile sohbet edildi.
Bayramlaşma programı sonunda katılımcılara Sanimder Yönetim Kurulu Adına, Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ tarafından bayram hediyesi olarak Sanimder Logolu duvar saati hediye edildi.
Bayramlaşma programı hatıra resim çekilmesi ile sona erdi.

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar