SANİMDER İLE SANDIKLI BARBAROS İMAM HATİP ORTAOKULU ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ ile Barbaros İmam Hatip Ortaokul Müdürü Salih BULUT arasında imzalanan Protokol ile İmam Hatip Ortaokul Öğrencileri zaman zaman uygun vakitlerde SANİMDER BİLGİ EVİNE gelecekler.  Sanimder Bilgi Evinde bulunan Kütüphaneden yararlanacaklar.  Kitap okuma etkinlikleri ile bilgilerini artıracaklar. 
        

Sanimder Bilgi Evine gelen öğrenciler arasında başarılı öğrenciler çeşitli Milli ve Dini duygularını artırıcı kitaplar ile ödüllendirilecekler. Şehitlikler, ecdat yadigârı Tarihi Cami Ve eserleri görme yerinde bilgi sahibi olma, Milli ve Dini duygu ve şuurlarını artırmak için kültürel geziler ile ödüllendirilecekler.
Protokol 2020-2021 Eğitim Ve Öğretim yılı sonuna kadar devam edecek. Süre bitiminde tarafların mutakabatı ile süre uzatılabilecek.
Protokol imzasından sonra Barbaros İmam Hatip Ortaokul Müdürü Salih BULUT İmam Hatip Ortaokul öğrencileri için Sandıklı İmam Hatipliler Derneğince yapılan fedakârlıklardan dolayı SANİMDER Başakanı Ramazan AYYILDIZ’A teşekkür etti.
SANİMDER Sandıklı İmam Hatipliler Derneği Başkanı Ramazan AYYILDIZ Protokol imzasından sonra konuşmasında ilçemizde bulunan tüm öğrencilerimize SANİMDER BİLGİ EVİMİZ açıktır. İsteyen öğrencilerimiz ve öğretmen ile müdürlerimiz ziyarete gelebilir derneğimiz Sanimder Bilgi Evimizden yararlanabilirler.


Konuşma sonrasında Sayın AYYILDIZ; 2019-2020 Eğitim Ve Öğretim yılında başarılı, yetim ve öksüz ihtiyacı olan 49 Üniversite öğrenciye burs vereceklerini, yeni öğretim yılında İmam Hatip Ortaokullarında ve İmam Hatip Liselerinde öğrenim gören 49 öğrenciye de kılık kıyafet ile ayakkabı yardımı yapacaklarının Müjdesini vererek konuşmasını tamamladı.

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar