SANİMDER’DEN OKUL BİRİNCİLERİNE ALTIN

İmam hatip liselerinde ve Ortaokullarında dereceye giren öğrenciler okulun son gününde çift hediye ile yaz tatiline girmenin mutluluğunu sevincini aileleri ile beraber yaşadı.
Okul birincilerinin ödül töreni ve karne heyecanını yaşayan öğrencilerin sevinçleri gözlerinden okunuyordu.
Afyonkarahisar’ın Sandıklı İlçesinde faaliyet gösteren Sandıklı İmam Hatipliler Derneği (SANİMDER) tarafından ilçede bulunan Anadolu İmam Hatip Lisesi 1. si Ve Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi 1. si ile Anadolu Kız İmam Hatip Ortaokul 1. si olan öğrencilere altın hediye edildi
  
            İmam hatip Liselerinde gerçekleştirilen mezuniyet hediye töreninde Sandıklı Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi Birincisi Zeynep ÖZKARA ile Sandıklı Anadolu Kız İmam Hatip Orta Okul Birincisi Sultan AKKUŞ’A ve Sandıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi Birincisi Abdullah AKYILDIZ’A çeyrek altın Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ tarafından hediye edildi.
Ayrıca yapılan karne ve mezuniyet programında Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ tarafından üniversiteyi kazanan başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere eğitim bursu verileceği dile getirildi. Üniversiteye girecek öğrencilere başarılar dilendi.

                    
Programa Sandıklı Anadolu İmam Hatip Lise müdürü Hasan Hüseyin ALTINTAŞ Sandıklı Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali TURAN, Müdür yardımcıları, idareci ve öğretmenler ile Sanimder Yönetim Kurulu Üyeleri, öğrenci ve velileri katıldı.
Velilerin öğrencileri ile, Altın ödülü ile birlikte başarı belgeleri ve karne alması aileleri sevince boğdu.
Öğrenciler seneye daha iyi hazırlanmak için çok çalışarak başarılı olmaya, ülkemize ve vatanımıza, bayrağımıza sahip çıkacaklarına söz verdiler.

 

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar