SANİMDER’DEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ EBUBEKİR BOZKURT VE ŞUBE MÜDÜRLERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

SANİMDER’DEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ EBUBEKİR BOZKURT VE ŞUBE MÜDÜRLERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.
Sandıklı imam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (SANİMDER) Yönetim Kurulu olarak; 2020 - 2021 Eğitim Ve Öğretim Yılının ikinci yarıyıl döneminde ilçe milli Eğitim müdürlüğü görevine yeni atanan Ebubekir BOZKURT başta olmak üzere şube müdürleri Enver AKÇINAR, Mehmet GÖNEN ve İsmail SARIÇİYİL ziyaret edildi ve görevlerinde başarılar dilendi.

      
Ziyaretlerde Sandıklı imam Hatipliler Derneği ( SANİMDER ) olarak bu eğitim öğretim yılında eğitimin her kademesinde bulunan 32 öğrencilerimize burs verdiklerini, ihtiyaç sahibi öğrencilere eğitimde destek olabilmek adına 11 Adet Tablet verdiklerini dile getiren Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ;  öğrencilerin daha başarılı olabilmesi için Sanimder olarak her türlü desteği yapmaya hazır olduklarını söyledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan Sayın Ebubekir BOZKURT ziyaretten memnun kaldıklarını ve ilçemizdeki tüm öğrencilerimizin başarılı olabilmeleri için her zaman fedakârca çalışacaklarını söyledi. Sanimder Yönetim Kurulu olarak gerçekleşen ziyaretten dolayı başta Sanimder başkanı Ramazan AYYILDIZ olmak üzere Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet TETİK ve Ömer AKKAŞ’a teşekkür etti.

    

Ayrıca ziyaret edilen İlçe milli eğitim Şube müdürleri Enver AKÇINAR, Mehmet GÖNEN ve İsmail SARIÇİYİL Sanimder olarak gerçekleşen ziyaretten memnun kaldıklarını dile getirdiler. Ve gerçekleşen ziyaretten dolayı SANİMDER Yönetim Kuruluna teşekkür ettiler.

       
Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ ilçe milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürlerinin samimi ilgi ve misafirperveliklerinden dolayı teşekkür etti.
 
Ziyaretler karşılıklı iyi dilek ve temenniler ile sona erdi.
 

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar