SANDIKLI İLÇE VAİZİMİZ SAYIN RECEP ERKAN SANİMDER’E VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU.

Sayın Recep ERKAN Sandıklıda kaldığı süre içerisinde Sanimder Bilgi Evine gelerek öğrencilere gönül sohbetinde bulunduğunu ve Müftü olarak Bursa ilinin Harmancık ilçesine müftü olarak atandığını çok sevdiği Sandıklı ilçesinden ayrılacağından dolayı derneğe veda ziyareti gerçekleştirdiğini dile getirdi.
     

Sandıklı İmam Hatipliler Derneği SANİMDER Başkanı Ramazan AYYILDIZ; Sayın Recep ERKAN hocamızın ziyaretinden çok memnun olduk.  Uzun süre derneğimiz Bilgi Evinde öğrencilerimiz ile sıklıkla Gönül Sohbetleri gerçekleştirdik. Değerli Recep hocamız Gençlerimizin ve bizim gönlümüzde silinmeyecek bir yer edindi.  Harmancık ilçesine müftü olarak atanan Sayın hocamıza bu ziyaretlerinden dolayı  Sanimder Yönetim Kurulumuz Adına teşekkür ediyorum. Yeni atandığı Harmancık ilçe Müftülüğü görevinin hayırlı olmasını diliyor Ve yeni Müftülük görevinde başarılar diliyorum dedi.

                     
Ziyaret Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ’IN Harmancık ilçe Müftüsü Recep ERKAN’A derneğimize ve öğrencilerimize vermiş olduğu değerli katkılar anısına bir plaket takdim edilmesi ile son buldu

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar