SANİMDER'DEN OKUL 1. LERİ VE LGS DE BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERE ALTIN ÖDÜLÜ

Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Şehid Ömer Halis DEMİR konferans salonunda yapılan Sanimder Altın Ödül programına  ilçe Milli Eğitim Müdürü, Şube Müdürleri, Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü,  Aktürkler İmam Hatip Ortaokulu Müdürü, Tügva sandıklı İlçe Temsilcisi Alp Esat CANSEL, Sanimder Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri ile öğrenci ve velileri katıldı.
   

              

Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 1. si Nefise KOKKOKOĞLUNA Ödülünü, ilçe Milli Eğitim Müdürü Emin KARAOSMAN,
Anadolu İmam Hatip Lisesi 1.si Emre GÜVENE Ödülünü, ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Enver AKÇINAR,
Kız Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 1.si Ebrar BULUTA Ödülünü, Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Cevdet AKKAYA,
Aktürkler İmam Hatip Ortaokulu 1.si Halil İbrahim ÖZKARAYA Ödülünü, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hasan Hüseyin ALTINTAŞ,
LGS sınavında dereceye giren, Kız Anadolu İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Şeyda PUNARKAYAYA Ödülünü, Tügva Sandıklı İlçe Temsilcisi Alp Esat CANSEL,
LGS sınavında dereceye giren, Kız Anadolu İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Sultan ALTINA Ödülünü, Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Yasin FİLİZ,
LGS sınavında dereceye giren Aktürkler İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Ali Turabi KARAGÖLE Ödülünü, Aktürkler Ortaokulu Müdürü Ali UÇAR takdim etti.
Sanimder Altın Ödül verme programında konuşan ilçe Milli Eğitim Müdürü Emin KARAOSMAN Öğretmen, öğrenci ve velileri tebrik etti. Okul birincileri ve başarılı öğrencilere Altın verme ödülünü her yıl geleneksel hale getiren Sandıklı imam Hatipliler Derneği SANİMDER Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.
Programda ilçe Milli Eğitim şube Müdürü Enver AKÇINAR, İmam Hatip Lisesi Müdürleri Yasin FİLİZ Ve Hasan Hüseyin ALTINTAŞ ile Aktürkler İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ali Uçar öğrenci ve velilerini tebrik ettiler ve Başarılı öğrencilere Altın ve Para ödülü veren Sanimder Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine şükranlarını arz ettiler.
Sanimder başarılı öğrencilere Altın Ödül verme Programında son sözü alan Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ; başarılı öğrencileri anne baba ve öğretmenlerini tebrik ettikten sonra Sandıklı Proje Anadolu imam Hatip Lisesi ve Kız Anadolu İmam Hatip Liselerine Yüzde 15’lik derece başarısı ile kayıt yaptıran öğrencilere 9. Sınıfta 8 ay boyunca Burs ve Eğitim Yardımı yapacaklarını dile getirdi.
                                                 

Sayın AYYILDIZ, Her sene olduğu gibi bu yılda 4 Yıllık Üniversiteyi kazanan veya 2 Yıllık üniversiteyi kazanan yetim, öksüz ve başarılı olup kayıt yaptıran ve okuyan öğrencilere de 8 ay boyunca Burs Ve Eğitim Yardımına devam edeceklerini söyledi.
Sanimder Altın Ödül Verme Programı Öğrenci ve veliler tarafından memnuniyetle karşılandı. Öğrenci ve Velileri Sanimder Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerine teşekkür ettiler.


Sanimder Altın Ödül Verme Programı öğrenci ve öğretmenlerin hatıra resim çekilmesi ile son buldu.
 

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar