SANİMDER’DEN SANDIKLI HİSAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ MEHMET AKSOY’A ZİYARET.

Sanimder olarak maddi ve manevi geleceğimizin teminatı gençlerimizin her daim hizmetinde olduklarını dile getiren Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ; Sanimder Eğitim Yardımı ve Burslar, Sanimder Bilgi Evinde gerçekleşen Sanimder Cami Gençlik Buluşmaları ile Sanimder Gençlerle Baş Başa Gönül Sohbetleri ve Sanimder Gençlik Deniz ve Doğa Kampları vb. faaliyetleri anlattı.  Sandıklı Hisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet AKSOY’A dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Sanimder Bilgi Evimizde gerçekleşen tüm etkinlerden Sandıklı Hisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin de yararlanabileceklerini, Sanimder olarak ilçemizin tüm gençlerine her zaman imkânlar ölçüsünde destek olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini dile getirdi.
                                                                                          
Sandıklı Hisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet AKSOY ise; “Sanimder Yönetim Kurulu olarak gerçekleşen bu ziyaretten çok memnun olduk. Geleceğimizin teminatı olacak asil bir gençlik yetişmesine maddi ve manevi destek olan Sanimder Yönetim Kuruluna ve üyelerine teşekkür ederim. Bize düşen bir konuda her zaman Sanimder’e destek olmaya hazırız. Öğrencilerimizin Değerler eğitimi vb. konularında Sanimder ile çeşitli etkinlikler yapmak isteriz. Bu konuda sizlerden destek bekleriz. ” dedi.

                                                                            

Sanimder Başkanı Ramazan AYYILDIZ’DA; “Sanimder Yönetim Kurulu olarak Sandıklı Hisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet AKSOY’A gerçekleştirdiğimiz ziyaretimiz esnasında Sayın Mehmet AKSOY’A göstermiş olduğu samimi engin misafirperverliklerinden ve derneğimize göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sanimder olarak Geleceğimizin Teminatı olacak asil gençlerimize imkanlar ölçüsünde destek olacağımızı tekrar hatırlatır, Sanimder Yönetim Kurulum ve üyelerim adına şükranlarımızı sunarım” Dedi.
Ziyaret memnuniyetle sona erdi.
 
                                                                           
 

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar