SANİMDER CAMİ GENÇLİK BULUŞMASI HATİM DUASI İLE DEVAM ETTİ


 Sandıklı Anadolu İmam hatip Lisesi öğrencileri Sanimder Öncülüğünde İkindi namazında Şaloğlu camiinde bir araya geldiler.
 
İmam Hatipli Gençler İkindi Namazında imam Hatiplik ve müezzin Kayyımlık görevini başarı ile yaptılar.
 
İkindi Namazından sonra sandıklı İmam hatip lisesi öğrencileri Meslek Öğretmeni Metin ARSLAN öncülüğünde Sanimder Bilgi Evine geldiler.
 
Merhume Nafiye ve Merhum Nuri KANAT Ruhları için okunan hatim duasında bir araya gelen öğrenciler Peygamberimiz başta olmak üzere Aziz şehitlerimize ve hayırseverlerimize dua ve niyazda bulundular.
 
Sanimder Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ramazan AYYILDIZ Hatim duası için Sanimder Bilgi Evine gelen Meslek dersleri Öğretmeni Metin ARSLAN'A ve katılımlarından dolayı Genç Önderlere teşekkür etti.
 
       
Daha sonra öğrenciler tarafından okunan Hatim, Yasin ve surelerin sevabı, başta Sevgili Peygamberimiz olmak üzere, Vatan, Bayrak ve Mukaddesat uğruna can veren şehitlerimizin ruhlarına, Sanimder Bilgi Evinin alınması ve öğrencilere Burs, Eğitim ve kıyafet yardımı yapılmasına vesile olan hayırseverlerimizin ruhları ile bir hafta gibi kısa zaman önce vefat eden öğrenciler’e yardımını esirgemeyen ve burs ve eğitim yardımında bağışında bulunan Merhum Nuri KANAT ve Merhume Nafiye KANAT ile geçmişlerinin ruhuna bağışlandı. Derneğimize eğitim ve burs yardımları ile öğrencilerimizin yüzlerini güldüren eğitimlerine destek olan Hayırseverlere Dualar edildi.

   
 
Ziyaret memnuniyet ile öğrencilere Tavuk Döner ve Ayran ikram edilmesi ile son buldu.
 
 

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar