SANİMDER GENÇLERLE BAŞBAŞA GÖNÜL SOHBETLERİMİZ BAŞLADI


    
Sanimder Gençlerle Başbaşa Gönül Sohbetimizde Sandıklı Aktürkler İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri okul müdürü Sayın Ali UÇAR ve okul öğretmenleri eşliğinde Sanimder Bilgi Evimizde bir araya geldiler.
 
Sanimder Gençlerle Başbaşa Gönül Sohbetimizde Sandıklı İlçe Müftülük Vaizimiz Sayın Recep ERKAN Sanimder Bilgi Evimizde gençlerle bir araya geldi. İlçe Vaizimiz Sayın ERKAN Gençlere Önderimiz, Rehberimiz Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) efendimizin hayatı başta olmak üzere sahabe hayatından güzel örnekler verdi. Gençlerin gönüllerine girerek onların gönüllerini fethetti.
 
Ayrıca gençlerin sordukları sorularına cevaplar veren ilçe Vaizimiz Sayın ERKAN, Asım B. Sabit ( R.A) hayatından bahsederek, gençlere sevgili Peygamberimiz başta olmak üzere sahabe Asım gibi İslam yolunda Dini ve Milli duygularla şuurlu yetişmeleri gerektiğini, vatana, bayrağa ve mukaddesatımıza sahip çıkmalarını ve derslerinde çok çalışkan olmalarını dile getirdi.
 
Sanimder Gençlerle Başbaşa Gönül Sohbetimizde bir araya gelen Sandıklı Aktürkler İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri Gönül Sohbetinden çok memnun kaldıklarını dile getirerek Sanimder Yönetim Kuruluna teşekkür ettiler.

    
 
Sanimder Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ramazan AYYILDIZ ise gençlere, başarılı öğrencilere Sanimder olarak sahip çıkacaklarını bu ve çeşitli etkinlikler ile her zaman gençlerin yanında olacaklarını ve çalışkan, başarılı öğrencilere burs ve eğitim yardımı vb. ödüller vereceklerini bildirdi.
 
Ayrıca öğrencilerin daha başarılı olabilmesi ve dini milli duygularla şuurlu yetişebilmeleri için kendilerini geliştirici kitaplar da hediye edeceklerini, çalışkan ve başarılı  olmaya devam ederlerse şehitlik ve kültür  gezileri düzenleyebileceklerinin de müjdesini verdi.
 
Ziyaret memnuniyet ile öğrencilere etli pide, ayran ve çikolata ikram edilmesi ile son buldu.
 

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar