SANDIKLI BARBAROS İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZDEN SANİMDERE ZİYARET

         
 
Öğrencilere Sanimder Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Halil İbrahim ARSLAN tarafından erkek öğrencilere, Sanimder Üyemiz Sayın Fatma OZAN tarafından da kız öğrencilerimize; imam Hatip Okulları kurulusu ve kuruluşunda büyük emeği olan aynı zamanda Ülkemizde ilk imam Hatip Müdürü olan Merhum Mahmud Celalettin ÖKTEM’İN hayatı ve imam Hatip Okullarının Kuruluşunda göstermiş olduğu gayretleri hakkında bilgi verildi.
 
Sandıklı Barbaros İmam Hatip Ortaokul Müdürü Sayın Salih BULUT ise Sanimder Bilgi Evine öğretmen ve öğrencilerimiz ile gelmekten sanimderin samimi misafirperverliklerinden çok memnun olduğunu öğrencilerimizin istemesi halinde her hafta Pazar günleri Sanimder Bilgi Evine gelmeyi çeşitli etkinlikler ve sohbet ile öğrencilerimizin milli ve manevi duygular ile başarılı olarak yetişmelerine çalışacaklarını bu konuda sanimder yönetim kurulundan ilgi ve destek bekliyoruz dedi.

    
 
Sanimder Başkanı Sayın Ramazan AYYILDIZ ise; Barbaros İmam Hatip Ortaokul müdürü idareci ve öğretmenleri ile öğrencilerini misafir etmekten çok memnun olduklarını her zaman Sanimder Bilgi Evine gelebileceklerini kitap okuma ve sohbet programları ve çeşitli etkinliklerde bulunabileceklerini dile getirdi. Sanimder Bilgi Evimize gelerek ziyarette bulunan Barbaros imam Hatip Ortaokulu müdür, idareci ile öğretmenleri ve öğrencilerine teşekkür etti.
 
Ziyarette ayrıca başarılı öğrencilere Sanimder olarak sahip çıkılacağı ve çeşitli etkinlikler ve ödüller verileceği dile getirildi.
 
Ziyarette başarılı öğrenciler etli pide ayran ve çikolata ikram edildi. İkram sonrasında Sanimder Bilgi Evimizin alınmasında destek olan, öğrencilerimize burs ve Eğitim desteğinden bulunan hayırseverlerimiz ile Merhum Mahmud Celalettin ÖKTEM ve Asımın Nesli için gayret eden tüm eğitim camiamızın fedakar müdür idarecileri ile öğretmenleri için dua edildi.

         
 
Ziyaret Sanimder kalemleri hediye edilmesi ve Barış Pınarı Harekâtında bulunan Mehmetçiklerimize destek amacı ile Asımın Nesli olan öğrencilerimizin asker selamı vermeleri ile sona erdi.
 

HABERLER  Kategorisindeki Diğer Başlıklar